To jest blog dwóch warszawskich księgarni artystycznych. Piszemy tu o naszych książkach - albumach poświęconych sztuce, rzemiosłu artystycznemu, modzie, fotografii, designowi, architekturze, aranżacji wnętrz, grafice, typografii, erotyce, muzyce i filmom. Szukamy ciekawych artystycznych wydarzeń. Informujemy o tym, co dzieje się w naszych księgarniach. Zapraszamy!


Jak Wam Się Podoba

Utwórz swoją wizytówkę
statystyka


top Masz pytania - napisz do nas Zapraszamy też na naszą stronę


Aktualny PageRank strony jakwamsiepodoba.blox.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Kategorie: Wszystkie | BUW | Dla dzieci | Inne | Nasze książki | Wilcza | Wydarzenia
RSS
piątek, 30 października 2009
niedziela, 25 października 2009
wtorek, 20 października 2009Klub Fotografii Prasowej zaprasza na
PRESS PHOTO INFO VI

Impreza adresowana jest do środowiska zawodowych fotoreporterów, fotoedytorów i dziennikarzy, jak również dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą fotografią.

Rosie

piątek, 16 października 2009
środa, 14 października 2009


Mężczyźni walczyli na froncie, ale kobiety, w nie mniejszym stopniu też wzięły udział w wojnie: dzięki nim pracuje gospodarka. Przede wszystkim zastępują one nieobecnych mężczyzn. (...) Wysiłek popularyzuje „Rosie nitowaczka” symbol amerykańskiej kobiety pracującej w fabryce zbrojeniowej, którą łatwo poznać po przepisowej pomarańczowej chustce na głowie. (...) Na plakacie firmy Westinhouse, stworzonym przez J. Howarda Millera dla War Production Co-ordinating Committee twierdzi stanowczo „Damy radę!”

Historia Reklamy
wydawnictwo TASCHEN

Rosie